Witam serdecznie wszystkie mamy!

Zarówno te, których maluszki jeszcze bezpiecznie rosną w ich łonie, jak i te, których dzieci poznają już świat na zewnątrz ich ciała 🙂

powsin

Przestrzeń, którą tu stworzyłam, jest przeznaczona dla wszystkich kobiet, które oczekują dziecka lub są już mamami, zainteresowanych zadbaniem o swoje zdrowie oraz zdrowie swojego dziecka poprzez aktywność fizyczną.

Znajdziesz tu informacje o bezpiecznym treningu podczas ciąży i po porodzie. Proponuję Ci zarówno ćwiczenia w grupach, jak i trening domowy – samodzielnie lub z moim udziałem. Ponadto znajdziesz tu wiele przydatnych informacji na temat ciąży i porodu. Ćwiczenia pomogą Ci wzmocnić mięśnie, zadbać o prawidłową postawę ciała i smukłą sylwetkę, a także zrelaksować się i oderwać myśli od codziennych trosk.

Zachęcam Cię serdecznie do zwiedzenia e-mamafit. Mam nadzieję, że znajdziesz tu najbardziej odpowiadające Ci sposoby do zadbania o wspaniały dar, jakim jest twoje ciało:-).

Warning: Division by zero in /home/samvip/domains/e-mamafit.pl/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1382