imid

„Bardzo się cieszę że trafiłam na  Pilates u Moniki-zajęcia przez nią prowadzone są fajnym połączeniem możliwości dbania o swoje ciało z klubem dla mam 🙂 ćwicząc zawsze mógłysmy wymienić się doświadczeniami związanymi z dziećmi. Jednocześnie zajęcia były prowadzone na wysokim poziomie-zawsze wychodziłam z nich zadowlona i zrelaksowana 🙂 dla mnie ważne było także to, że będąc w ciąży mogłam ćwiczyć w towarzystwie starszej Córki  – dotąd trafiałam tylko oferty albo dla kobiet w ciąży, albo tylko dla mam. ”

Marta, mama Wiki i Leona

„Nie myślałam że można zadbać o ciało i psychikę w tak aktywny sposób już 6 tygodni po porodzie. Ciało wraca do formy w rytmie cudownie dobranych przez Monikę ćwiczeń. Sama jest mamą, więc wie, czego trzeba naszym kręgosłupom i mięśniom, o których istnieniu zdążyło się już zapomnieć. A do tego wszystkiego, kiedy ćwiczę, przede mną najpierw leży, potem raczkuje a potem biega moja córa, która od pierwszych miesięcy życia oswaja się z aktywnym trybem życia. Polecam wszystkim mamom! Dziękuję Monice!”

Marta, mama Olgi

„Na zajęcia MAMAFIT zapisałam się będąc w 26 tygodniu ciąży i … do terminu porodu nie opuściłam żadnych zajęć ? Dzięki ćwiczeniom proponowanym przez Monikę udało mi się uniknąć bóli krzyża oraz obrzęków nóg, wzmocniłam także mięśnie brzucha i dna miednicy. Ćwiczenia prowadzone przez Monikę pozwoliły mi rozciągać całe ciało i czuć się dobrze podczas całej ciąży. To co najbardziej mi się spodobało to brak rutyny i powtarzalności – ćwiczenia są tak różnorakie, że przez wiele zajęć można wykonywać ciągle coś nowego. Nigdy nie przypuszczałam, że z pozoru proste ćwiczenia z piłką lub taśmą będą potrafiły tak wiele zdziałać. Uwielbiałam chodzić na zajęcia prowadzone przez Monikę bo oprócz walorów zdrowotnych wspaniale spędzałam czas – fajna atmosfera i cudowna pełna zaangażowania i entuzjazmu prowadząca. Monia dziękuję Ci bardzo, to był wspaniały czas! Zajęcia MAMAFIT polecam wszystkim ciężarnym jak również młodym mamom – naprawdę warto!! Już za parę tygodni wrócę na zajęcia ze swoją Dzidzią :)”

Magda

Warning: Division by zero in /home/samvip/domains/e-mamafit.pl/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1382