*zajęcia MAMAFIT – przeznaczone są zarówno dla kobiet w ciąży (po 13 tc), jak i dla mam z maluszkami (od 6 tygodni wzwyż)

 * zajęcia PŁASKI BRZUCH PO PORODZIE – przeznaczone są dla mam dla mam z maluszkami (od 6 tygodni wzwyż)

*zajęcia ZDROWY KRĘGOSŁUP W CIĄŻY – przeznaczone dla kobiet w ciąży po 13 tc

*zajęcia PILATES, STRETCHING, ZDROWY KRĘGOSŁUP – przeznaczone są dla mężczyzn i kobiet. W zajęciach mogą uczestniczyć kobiety w ciąży i po porodzie, które nie mają możliwości wziąć udziału w zajęciach im dedykowanych z powodów logistycznych.

*KRĄG MAM – Celem spotkań jest stworzenie bezpiecznej przestrzeni do spotkania z kobietami na poziomie serca. Spotkanie rozpoczyna się od krótkiego wprowadzenia, a potem uczestniczki podczas burzy mózgów, wykonywania zadań oraz biorąc udział w różnych procesach dzielą się swoim doświadczeniem, mądrością, emocjami, przekonaniami, co stanowi największy zasób, z którego korzystamy podczas spotkań. Nie oceniamy, nie radzimy. Mówimy o sobie i o swoich emocjach i potrzebach.

*COACHING RODZICIELSKI/INDYWIDUALNE SPOTKANIA KONSULTACJE – konsultacje mogą mieć charakter sesji coachingowej, indywidualnego doradztwa w kwestiach rodzicielskich (korzystam z własnych doświadczeń oraz wiedzy zdobytej m.in jako edukator Pozytywnej Dyscypliny), oraz terapii Totalnej Biologii.

GRAFIK_WRZESIEŃ_2018

Warning: Division by zero in /home/samvip/domains/e-mamafit.pl/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1382